,,Nie chcemy palenia! Wolimy ćwiczenia!”

8 listopada 2018r. na terenie powiatu łaskiego obchodzony był Światowy Dzień Rzucania Palenia, w ramach którego uczniowie   Szkół Ponadgimnazjalnych naszego powiatu brali udział w konkursie (prezentacja tańca lub układu ćwiczeń do muzyki) zorganizowanym przez Sanepid w Łasku. O godzinie 10 :00 w sali naszej szkoły rozpoczęły się zmagania taneczne. Celem konkursu była popularyzacja treści prozdrowotnych ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki używania tytoniu oraz aktywizacja środowiska lokalnego w zakresie działań prozdrowotnych.

Wzięli w nim udział uczniowie 4 szkół ponadgimnazjalnych:

 

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łasku,
  2. Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie,
  3. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łasku,
  4. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Wł. Andersa w Łasku

 

Komisja konkursowa I miejsce przyznała reprezentacji naszej szkoły!

 

Zwycięski zespół wystąpił w składzie :

  • Dagmara Rasowska
  • Marcelina Wołosz
  • Gosia Kacperska
  • Julia Pietrasik
  • Zuzanna Dobroszek

Dziewczęta dostały upominki i gratulacje od komisji oraz od Pani Starosty Teresy Wesołowskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!