Debata o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

12 grudnia nasza szkoła wraz z Komendą Powiatową Policji w Łasku i Fundacją Pro-zdro zorganizowała debatę poświęconą sprawom bezpieczeństwa w ruchu drogowym „Nie skreślaj życia tak prędko”. Wzięli w niej udział uczniowie łaskich szkół, którzy mieli możliwość wysłuchania interesujących prelekcji. Z ankiet ewaluacyjnych wynika, że młodzieży szczególnie podobała się prezentacja pani Ewy Wróbel pt. „Alkohol a młodzież”.

Podczas debaty zaprezentowali się uczniowie klasy ITL: Bartosz Wronka, Michał Stawinoga, Adrian Majewski, Kamil Biskupski i Patrycja Maryniak. W sposób obrazowy zapoznali oni zgromadzonych, jak się zachować w miejscu wypadku.

Na zakończenie debaty nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego oraz wręczenie nagród.
Wśród laureatów znalazły się 2 uczennice naszej szkoły.

I miejsce – Agnieszka Wyrębska z klasy ITER

III miejsce – Oliwia Pikorska z klasy ITER

Serdeczne gratulacje!