Uroczyste zakończenie roku szkolnego

zdjęcie z uroczystości

Dzień 23 czerwca 2023 przeszedł do szkolnej historii jako dzień pożegnania Pani Dyrektor Haliny Zawadzkiej-Dałek, która po 39 latach pracy nauczycielskiej, w tym 12 na stanowisku dyrektorskim, postanowiła odejść na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji Samorząd Szkolny przygotował montaż muzyczno -słowny. Wybrzmiały znane polskie szlagiery i nawiązujące do nich wiersze. Nie mogło zabraknąć wspomnień, podziękowań i życzeń na kolejne lata. Łzy wzruszenia pojawiły się nie tylko w oczach Pani Dyrektor, ale i w oczach uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości w osobie Pani Starosty Teresy Wesołowskiej. Uroczystość zakończyło wręczenia kwiatów od Samorządu Szkolnego, Rady Pedagogicznej oraz kosza ze słodkościami od władz Starostwa Powiatowego w Łasku.

Podziękowanie dla Pani Dyrektor Haliny Zawadzkiej-Dałek

Bycie dyrektorem szkoły, to nie tylko sprawowanie codziennych obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, opanowania i rozwagi, które to cechy umiejętnie Pani przez te lata łączyła. Dyrektor, to menadżer, który odpowiedzialnie kieruje placówką zawsze mając na uwadze dobro uczniów, to lider zespołu, który przekazuje swoim pracownikom energię do działania, to dobry gospodarz dbający o dynamiczny rozwój i nowoczesność szkoły, to wreszcie dyplomata, który zręcznie współpracuje z przedstawicielami władzy i lokalnego środowiska.
Dziś wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność Pani dyrektor Halinie Zawadzkiej Dałek, która przez wiele lat swojej nauczycielskiej pracy zawsze służyła innym ludziom i szczytnym celom, dzięki której wszyscy doznaliśmy prawdziwego dobra i szczerej akceptacji.
Serdecznie dziękujemy Pani dyrektor za wieloletnią pracę na rzecz dobra szkoły i uczniów za uśmiech, dobre słowo, wiedzę, za okazywaną życzliwość i wsparcie. Przez wiele lat z dużą odpowiedzialnością kierowała Pani naszą placówką, zawsze mając na uwadze przede wszystkim dobro uczniów. Dziękujemy za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc, za poczucie bezpieczeństwa, doceniamy Pani trud włożony w zapewnienie naszym uczniom jak najlepszych warunków do rozwoju.
Dziękujemy ci, nauczycielko, przewodniczko, za uczucia, które z życzliwą siłą działania wiele w nas zmieniły.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZSP nr 1 w Łasku