ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/ 2024

zdjęcie
4 września 2023 r. oficjalnie rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Tegoroczna inauguracja była szczególna, ponieważ wraz z Wicestarostą Powiatu Łaskiego Panią Teresą Wesołowską powitaliśmy nową Panią Dyrektor Bożenę Witkowską oraz przyjęliśmy do grona uczniów pierwszoklasistów. 🤓
Wierzymy, że nadchodzący czas pełen będzie wyzwań, wspaniałych momentów oraz nowych możliwości. 🤩🤓
Nowej Pani Dyrektor życzymy wszelkiej pomyślności, sił i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń. Uczniów natomiast prosimy, by pamiętali o słowach Nelsona Mandeli „Edukacja to najpotężniejsza broń, której możesz użyć, aby zmienić świat”.

Takimi oto słowami przywitała się z całą społecznością szkolną
nowo powołana pani dyrektor Bożena Witkowska

Szanowna Pani Starosto, Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice oraz Cała Społeczność Szkolna,

stając przed Wami w nowej roli dyrektora tej wspaniałej placówki, odczuwam mieszankę ekscytacji i pokory. Ekscytacji z powodu możliwości, jakie przed nami stoją i pokory wobec zadania, które zostało mi powierzone.

Na początku pragnę powitać w naszym gronie nowych nauczycieli:

Panią Anetę Łącz – nauczyciela matematyki

Panią Annę Jaszczak – nauczyciela geografii

Panią Alicję Morawską – psychologa

Panią Annę Grzesiak – pedagoga specjalnego

Pana Piotra Zrobczyńskiego – nauczyciela religii

Kierownika kształcenia praktycznego – panią Annę Ciebiadę

Drodzy Uczniowie, witam Was serdecznie w kolejnym etapie Waszej edukacyjnej podróży. Niektórzy z Was stawiają dzisiaj pierwsze kroki w tej szkole, inni wracają, by kontynuować swoją naukę. Wierzę, że razem stworzymy miejsce, gdzie każdy z Was będzie miał okazję rozwijać się. Chciałabym, abyście wiedzieli, że moim priorytetem jest Wasza nauka i rozwój. Otwieram przed Wami drzwi do świata wiedzy i zachęcam do tego, byście byli ciekawi, zadawali pytania i dążyli do bycia najlepszą wersją siebie.

Szanowni Nauczyciele, Wasza praca, pasja i zaangażowanie są fundamentem tej szkoły. Jako dyrektor, obiecuję Wam swoje pełne wsparcie i otwartość na Wasze pomysły i inicjatywy. Razem możemy tworzyć szkołę, która będzie inspiracją dla innych.

Drodzy Rodzice, dziękuję za Wasze zaufanie i wsparcie. Jesteśmy partnerami w tej ważnej misji edukowania i wychowywania młodzieży. Wasze zdanie i uczestnictwo są dla mnie kluczowe, zapraszam Was do aktywnego udziału w życiu szkoły.

Jestem pełna optymizmu i energii, patrząc na nadchodzący rok szkolny. Widzę przed nami szansę na współpracę, innowacje i osiągnięcie wielkich rzeczy. Otwieram przed Wami drzwi mojego gabinetu i serca, obiecując, że zawsze będę dostępna dla Was, gotowa do rozmowy i działania.

Kochani Pierwszoklasiści pragnę jeszcze zwrócić się do Was. Dziękuję, że wybraliście naszą szkołę. Wszyscy wiemy, że przez dobrą szkołę wiedzie najlepsza droga do dobrej przyszłości. W naszej szkole macie możliwość zdobywania rzetelnej wiedzy. Mam nadzieję, że szybko zaklimatyzujecie się tutaj i stanie się ona dla Was drugim domem. Wierzę również, że będziecie mogli realizować tutaj swoje cele i spełniać marzenia.

Na koniec dziękuję Pani Staroście oraz Całej Społeczności Szkolnej za Wasze zaufanie i wsparcie.   Niech ten rok szkolny będzie początkiem nowej, wspaniałej przygody, którą przeżyjemy razem.

Życzę Powodzenia!!!