Uczniowie ZSP nr 1 w Łasku bezpiecznie dojechali do Grecji!

zdjęcie grupowe
🇬🇷 Już są na miejscu!

Mobilność w ramach projektu rozpoczęta! Uczniowie ZSP nr 1 w Łasku bezpiecznie dojechali do Grecji i są pełni energii do pracy.

Skład tej wspaniałej grupy to: 6 ekonomistów, 4 informatyków, 4 techników reklamy i 10 logistyków. Każdy z nich, indywidualnie, będzie pracować nad konkretnymi zadaniami, by zdobyć cenne doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.

💼📈 Grupa biznesowa, tworząca interdyscyplinarny zespół z ekonomistów, informatyków oraz techników reklamy, ma za zadanie zbudować stronę internetową oraz opracować materiały do niej. Każdy z uczniów indywidualnie angażuje się w wybrane zagadnienie.
🚚📦 Logistycy podczas mobilności realizują praktyki w różnych greckich przedsiębiorstwach, zdobywając praktyczną wiedzę i doświadczenie.
Co dziś porabialiśmy?
📊 Ekonomiści zapoznali się z warunkami staży, przedstawicielami instytucji i firm, gdzie odbywają się staże, a także szczegółowym programem staży.
🖥️ Informatycy omówili składowe kontraktu na realizację witryny www, przygotowali specyfikację oraz mockupy witryny.
🎨 Technicy reklamy zapoznali się z warunkami staży, szczegółowym programem oraz przedstawicielami instytucji i firm. 📦
Logistycy zapoznali się z miejscami staży, warunkami oraz przeprowadzony został instruktaż BHP.
Mobilność to nie tylko praca! W czasie wolnym po zajęciach, będą realizować program kulturowy! Będą zwiedzać i odkrywać grecką kulturę i tradycję. To czas, by poczuć ducha Grecji i zrozumieć jej bogatą historię.
Zapowiada się naprawdę intensywnie i ciekawie!
Trzymajmy za nich kciuki, zaczynają w końcu wielką przygodę! 🍀🤞