Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

wspólne zdjęcie

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać”.

Mark Twain

14 października tradycyjnie świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Rozpoczęła ją Pani Dyrektor Halina Zawadzka‑Dałek, która powitała zaproszonych gości i złożyła nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzenia. Następnie Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Ochrony Środowiska Pani Karolina Kaniecka-Malinowska wręczyła nauczycielom Nagrody Starosty Łaskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Wyróżnione zostały: Pani Katarzyna Adamiec-Krakowiak, Pani Justyna Urbankiewicz oraz Pani Aleksandra Zając‑Mejsner. Serdecznie gratulujemy !
Ważnym momentem tego dnia było także ślubowanie uczniów klas pierwszych. Witamy Was!
Ostatnią częścią uroczystości był program artystyczny, w którym utalentowani muzycznie i aktorsko uczniowie w dowcipny i nietuzinkowy sposób naśladowali swoich nauczycieli. Całość artystyczną przygotował Samorząd Szkolny pod czujnym okiem opiekunów. Bardzo dziękujemy !
Wszystkim nagrodzonym oraz pozostałym pedagogom i pracownikom administracji życzymy wielu sukcesów. Naszym uczniom życzymy nieustającej inspiracji i wytrwałości w działaniu.
Wszyscy bowiem wiemy, że dobry nauczyciel uczy, świetny nauczyciel inspiruje.